Franco’s kerkon te punesoje ndihmese banakiere femer Tirana

Oferta Pune 14/04/2021 09:26 Post ID: 30611


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Ndihmese banakiere
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Komuna e parisit
Adresa Komuna e Parisit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 114

 Franco’s kerkon te punesoje ndihmese banakiere femer

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Mosha 18-28 vjece 

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turn i pare.


⚫Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.📍Adresa : Komuna e Parisit,tek lulishtja.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !Afati i fundit i aplikimit: 08/05/2021 09:25

Anetari ID: 1423

photo

Njoftimi ID: 30611