Kerkohen Operatore ne gjuhen Angleze dhe Gjermane🇬🇧🇩🇪 Tirana

Oferta Pune 13/04/2021 22:16 Post ID: 30608


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Operatore telefonike
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania - Harta
Lexime 189

 📣Kerkohen te punesohen Agjente Forex 

🇩🇪- Gjermane

🇬🇧- Angleze


👉Kriteret per Agjente Forex dhe Broker:

👥 Aftesi te mira komunikuese dhe te jete  i/e afte qe te punoj ne grup. 

🗣Person energjik dhe ambicioz.

〽️ Minimumi 6 muaj experience ne kete fushate ose Call Center 

📚 Niveli i gjuhes B2.

⏰ Orari vetem Full- Time nga ora 10:00- 19:00


👉Ofrohet:

💰 Page baze duke filluar nga 500 euro 💶 +bonuse nder me te lartat ne treg.

✨Ambient pune komod dhe staf motivues.

👤Mundesi rritje ne karriere

.

📍Adresa: Myslym Shyri
Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 30608