Siar Lounge Bar kerkon staf Tirana

Oferta Pune 13/04/2021 15:40 Post ID: 30556


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni kamarier
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania - Harta
Lexime 144

Siar Lounge Bar kerkon staf

- Kamarier

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   -  Te jene te gatshem te punojne 2 turne,06:30 ne mengjes ne pune.

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

⚫Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa : Rruga e Kavajes

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !Anetari ID: 1423

photo

Njoftimi ID: 30556