Corner 01 Lounge Bar kerkon te zgjeroje staf Tirana

Oferta Pune 11/04/2021 21:28 Post ID: 30554


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni kamarier/banakiere
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Astir,Tirane - Harta
Lexime 132


Corner 01 Lounge Bar kerkon te zgjeroje 

Kamarier/e

Banakier/e

Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

⚫Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa : Prane 2 rotondove Astir

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 07/05/2021 10:33

Anetari ID: 1423

photo

Njoftimi ID: 30554