Standart *Diamond Trade* Kerkojme Agjent ne fushaten Forex per gjuhen:Spanjolle/Italiane Tirana

Oferta Pune 13/04/2021 11:14 Post ID: 30506


Pagesa 600 Euro
Pozicioni Agjente telefonike
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 299

🔉Standart *Diamond Trade* Kerkojme Agjent në fushatën Forex për gjuhën:Spanjolle/Italiane 

👉Kerkojme:

- Te Kene eksperience te meparshme ne Forex.

- Te kene ambicie per pune dhe rritje ne profesion.

- Disponibilitet 10:00 - 19:00.

📌Ofrojme:

- Page baze 600€ si dhe bonuse deri ne 120€ / FTD

- Leads online ( investing leads, Live leads, etj )

- Trajnime periodike dhe mundesi rritje ne detyre!

- Ambiente komode dhe moderne.

Kjo eshte mundesia juaj

🖇Aplikoni tani

📌Dergo cv tek adresa e emailit ose telefononi ne numrin e meposhtem.

Ju mirepresim!
Afati i fundit i aplikimit: 07/05/2021 11:40

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 30506