🔉Tirane, ofroj vend pune Team Leader Tirana

Oferta Pune 13/04/2021 11:01 Post ID: 30502


Pagesa 800 Euro
Pozicioni Team leader
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 263

 👉 Tirane, ofroj vend pune Team Leader

Diamond Trade eshte ne kerkim te nje Team Leader-i per gjuhen Spanjolle.

📎Kriteret e kandidateve:

Te kene eksperience min 6 muaj ne fushen e telemarketingut Forex.

Kerkohen me eksperience ne kete fushe.

Orari i punes 10:00-19:00

📌Ofrohen:

Pagesa e kenaqshme dhe bonuse shperblyese.Paga duke filluar minimumi 800 euro netto.

👉Dergo cv tek adresa e emailit ose telefononi ne numrin e me poshte shenua.

🖇Kandidatet e perzgjedhur do kontaktohen nga kompania per nje interviste,ku do ju shpjegohet me shume informacion rreth punes.

Ju mirepresim !Afati i fundit i aplikimit: 07/05/2021 11:36

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 30502