Bar Eden Park kerkon te punesoje kamarier/e dhe banakier/e Tirana

Oferta Pune 14/04/2021 18:49 Post ID: 30488


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier/e,banakier/e
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Qender,Tirane - Harta
Lexime 201

Bar Eden Park kerkon te punesoje kamarier/e dhe banakier/e

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

⚫Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa : Qender, prane 9 katesheve.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !


Afati i fundit i aplikimit: 07/05/2021 09:40

Anetari ID: 1423

photo

Njoftimi ID: 30488