Big Bite kerkon te punesoje recepsioniste Tirana

Oferta Pune 14/04/2021 10:02 Post ID: 30487


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Recepsioniste
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 272

 Big Bite kerkon te punesoje recepsioniste

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

⚫Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa : Rruga e Elbasanit, prane ambasades Usa.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !Afati i fundit i aplikimit: 07/05/2021 09:31

Anetari ID: 1423

photo

Njoftimi ID: 30487