TET WINE SHOP kerkon shitese Tirane

Oferta Pune 18/09/2021 10:13 Post ID: 30474


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Shitese
Arsimi I Mesem
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Sami Frasheri, Tirana, Albania - Harta
Lexime 1366

TET WINE SHOP kerkon shitese me kohe te plote

👉 Kriteret e punes per kandidatet :

    - Ka perparesi eksperienca ne pune.

    - Preferohet te njohe te pakten 1 gjuhe te huaj (Anglisht/Italisht)

   - Te jete e paraqitshme dhe estetike, e qeshur, e shkathet, korrekte ne pune dhe e sjellshme me klientet.

Ofrohen : 

       ✔️ Kushte te mira pune.

    💵 Ofrohet page e kenaqshme + bonuse mbi shitjet.

Adresa: Rruga Sami Frasheri, Bllok, Tirane


Afati i fundit i aplikimit: 15/09/2021 14:46

Anetari ID: 7910

photo

Njoftimi ID: 30474