A’Noir kerkon Banakier/e ,Kamarier/e , Sanitare dhe kujdestare lodrash Tirana

Oferta Pune 12/04/2021 12:32 Post ID: 30419


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Banakier/e,kamarier/e sanitare
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga 5 Maji, Tirana, Albania - Harta
Lexime 225

A’Noir kerkon te zgjeroje staf:

- Banakier/e

-Kamarier/e

-Ndihmes Kamarier/e

- Sanitare 

- Kujdestare lodrash 

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

⚫Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa :Rruga 5 Maj, prane Concord Center

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 06/05/2021 12:57

Anetari ID: 1423

photo

Njoftimi ID: 30419