Nest Pizza kerkon te punesoje picier dhe ndihmes picier Tirana

Oferta Pune 12/04/2021 11:38 Post ID: 30412


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni picier,ndihmes picier
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Stacioni i Trenit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 171

Nest Pizza kerkon te punesoje picier dhe ndihmes picier

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin .

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa : Stacioni i Trenit,Tirane.

Ju mirepresim !Afati i fundit i aplikimit: 06/05/2021 11:36

Anetari ID: 1423

photo

Njoftimi ID: 30412