Zgara Tymi Ver Reci kerkon Pjatalarese Tirana

Oferta Pune 11/04/2021 14:55 Post ID: 30363


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Pjatalarese
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania - Harta
Lexime 193

Zgara Tymi Ver Reci kerkon Pjatalarese

Kriteret e kandidateve :

Te kete eksperienc te mepareshme pune 

Te jete e sjellshme me stafin 

Te dije te menaxhoi fluksin e punes 

Te jete pozitive dhe me integritet ne pune 

Zgara Tymi Ver Reci ofron kushte te mira pune

Pages te kenaqeshme + Siguracione

Adresa : Rruga e kavajes


Afati i fundit i aplikimit: 05/05/2021 14:53

Anetari ID: 1423

photo

Njoftimi ID: 30363