Daso Bar Lounge kerkon Banakier/e Tirana

Oferta Pune 11/04/2021 14:04 Post ID: 30357


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Banakier/e
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Kinostudio, Tirana, Albania - Harta
Lexime 101

Daso Bar Lounge kerkon te punesoje:

 Banakier/e, me eksperience.

👉 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.

Afati i fundit i aplikimit: 05/05/2021 14:08

Anetari ID: 7910

photo

Njoftimi ID: 30357