Pizza & Pasta Ogi kerkon Kuzhinjier/e, Ndihmese guzhine dhe Kamarier/e Tirana

Oferta Pune 13/04/2021 19:03 Post ID: 30307


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Guzhinjier/e, Ndihmese guzhine, Kamarier/e
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Xhamlliku, Tirana, Albania - Harta
Lexime 184

Pizza & Pasta Ogi kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes:


- Kuzhinjier/e

- Ndihmese guzhine

- Kamarier/e restoranti


👉 Kriteret e punes per kandidatet :


   - Te kene eksperience te meparshme pune.


   - Te jene pozitive dhe te qeshur.


⚫Ofrohen : 


 ✔️ Kushte te mira pune.


  💵 Pagese e kenaqshme.
Afati i fundit i aplikimit: 05/05/2021 19:22

Anetari ID: 7910

photo

Njoftimi ID: 30307