Tagoro Lounge Bar kerkon Banakier/e Tirana

Oferta Pune 11/04/2021 13:46 Post ID: 30285


Pagesa 40,000 Leke
Pozicioni Banakiere
Arsimi Gjimnaz
Mosha 25-35 Vjece
Qyteti - Zona Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania - Harta
Lexime 141

Tagoro Lounge Bar kerkon banakiere

Kriteret e kandidateve :

Te kene eksperienc te mepareshme pune 

Te jene te sjelleshme me stafin dhe klientin 

Te jene pozitive dhe me integritet ne pune 

Tagoro Lounge Bar ofron kushte shume te mira pune 

Pagesa 400 mij leke +Bonuse+ Siguracione 

Adresa : Rruga Muhamet Gjollesha pran Neranxit

Afati i fundit i aplikimit: 03/05/2021 13:26

Anetari ID: 1423

photo

Njoftimi ID: 30285