Amoroso Bar kerkon Ndihmese Banakiere dhe Kamarier/e Tirana

Oferta Pune 13/04/2021 16:19 Post ID: 30278


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Ndihmese Banakiere, Kamarier/e
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania - Harta
Lexime 348

Amoroso bar kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes:

- Ndihmese Banakiere, me eksperience.

- Kamarier/e, me eksperience.

👉 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.

Adresa: Rruga e Kavajes
Afati i fundit i aplikimit: 01/05/2021 13:22

Njoftimi ID: 30278