Wintergarten Bistro Kerkon Staf Tirana

Oferta Pune 12/04/2021 10:26 Post ID: 30266


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier/e ,Ndihmes Kuzhinier/e
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania - Harta
Lexime 186

Wintergarten Bistro kerkon te punesoi:

Kamarier/ E - Gjuha anglisht e domosdoshme 

Ndihmes Kuzhinier/E

Kriteret e kandidateve :

Te kene eksperienc te mepareshme pune 

Te jene te sjellshme me stafin dhe klientin 

Te jene pozitiv dhe me integritet ne pune

Wintergarten Bistor ofron kushte shume te mira pune 

Pages te kenaqeshme + Siguracione

Adresa : Rruga e kavajes tek blloku i ambasadave Afati i fundit i aplikimit: 03/05/2021 10:24

Anetari ID: 1423

photo

Njoftimi ID: 30266