Piceri Tirona kerkon Staf Tirana

Oferta Pune 11/04/2021 20:42 Post ID: 30264


Pagesa 60,000 Leke
Pozicioni Picier, Kuzhinier ,recepsioniste ,menaxher ,shef salle per restorantin
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Selvia - Harta
Lexime 307

Pizza Tirona Kerkon te punesoj :

Picajol paga nga 300 mij deri ne 700 mij Leke

Kuzhinier paga nga 300 mij deri ne 700 mij Leke

Recepsioniste

Menaxher

Shef salle per restorantin

Kriteret e kandidateve :

Te kene eksperienc te mepareshme pune 

Te jene te sjellshem me stafin dhe klientin 

Te jene pozitiv dhe me integritet ne pune 

Te dijne te perballojn fluksin e punes

Pizza Tirona ofron kushte shume te mira pune 

Pages te kenaqeshme + siguracione 

Adresa : Selvia 


Afati i fundit i aplikimit: 03/05/2021 17:19

Anetari ID: 1423

photo

Njoftimi ID: 30264