Pizza Basic kerkon Motorrist Tirana

Oferta Pune 12/04/2021 09:35 Post ID: 30260


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Motorrist
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Fresku/Linze
Adresa Fresk - Harta
Lexime 93

Pizza Basic kerkon te punesoi :

Motorrist 

Kriteret e kandidateve :

Te kene eksperienc te mepareshme pune 

Te jene te sjellshme me stafin dhe klientin 

Te jene strikt ne orare

Pizza Basic ofron kushte te mira pune 

Pages te kenaqeshme + Siguracione

Adresa : Fresk


Afati i fundit i aplikimit: 03/04/2021 09:32

Anetari ID: 1423

photo

Njoftimi ID: 30260