Basic Snack Bar Kerkon Te Punesoje Kamarier Tirana

Oferta Pune 12/04/2021 09:30 Post ID: 30258


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Fresku/Linze
Adresa Fresk - Harta
Lexime 129

Basic Snack Bar Kerkon te punesoj :

Kamarier 

Kriteret e kandidateve : 

Te kene eksperienc te mepareshme pune 

Te jene te sjellshme me stafin dhe klientin 

Te jene pozitiv dhe me integritet ne pune 

Te jene te gateshem te punoin me turne 

Basic Snack Bar ofron kushte shume te mira pune

Pages te kenaqeshme + Siguracione 

Adresa : Fresk Afati i fundit i aplikimit: 03/05/2021 09:19

Anetari ID: 1423

photo

Njoftimi ID: 30258