Eter Hotel kerkon te punesoje Staf Durres

Oferta Pune 14/04/2021 09:22 Post ID: 30233


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Barman/Banakier/Kamarier/ Guzhinier/ Ndihmes Guzhinier
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Durres - Plepa
Adresa Blvd Pishave, Mali Robit - Golem, Golem - Harta
Lexime 584

Hoteli Prestigjoz ETER kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes:

 1.   - Barman Beach bar

    -Kamarier restoranti

   - Banakier per restorantin

   - Guzhinier dhe ndihmes guzhinier

   

  Kriteret e punes per kandidatet :

     - Te kene eksperience te meparshme pune.

     - Te jene pozitive dhe te qeshur.

  Ofrohen : 

    Kushte te mira pune.

    💵 Pagese e kenaqshme.


Afati i fundit i aplikimit: 02/05/2021 17:13

Anetari ID: 7910

photo

Njoftimi ID: 30233