Fast Food Mevlani kerkon te punesoje sanitare Tirana

Oferta Pune 11/04/2021 13:59 Post ID: 30223


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Sanitare
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga Sotir Kolea, Tirana, Albania - Harta
Lexime 270

 Fast Food Mevlani kerkon te punesoje sanitare .

πŸ”Ή Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turn i pare, 4 ore.

⚫Ofrohen

 βœ”️ Kushte te mira pune.

  πŸ’΅ Pagese e kenaqshme.


πŸ“Adresa : Rruga Sotir Kolea pas ambasades amerikane.

πŸ“²Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 02/05/2021 13:57

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 30223