­čöłKerkohet staf pune Tirana

Oferta Pune 11/04/2021 19:44 Post ID: 30178


Pagesa 600 Euro
Pozicioni Operatore telefonike, Opener , closer , retention , team leader , Flor manager
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Tirane, Albania - Harta
Lexime 1141

 ­čöłKerkohen operatore ne gjuhet :

- Italisht

-Gjermanisht

-Spanjisht

- Greqisht

Opener , closer , retention , team leader , Flor manager

­čĹëKriteret e punes per kandidatet:

- Me ose pa eksperience pune

- Te kene njohuri bazike mbi gjuhet perkatese.

- Te jene korrekte dhe te perkushtuar ne pune.

­čö╣Ofrohen :

- Kontrata te rregullta 

- Sigurime te paguara  

- Strukture mire ndertuar dhe kushte shume te mira pune 

- E shtune ,e diel pushim

- Pagese te kenaqshme.(400-600 euro) + bonuse


­čôŹAdresa : Tirane

Ju mirepresim!
Afati i fundit i aplikimit: 02/05/2021 15:03

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 30178