Destinacion Bar kerkon te punesoje banakiere femer Tirana

Oferta Pune 10/04/2021 16:45 Post ID: 30171


Pagesa 40,000 Leke
Pozicioni Banakiere
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Don Bosko
Adresa Don Bosco, Tirana, Albania - Harta
Lexime 139

 Destinacion Bar kerkon te punesoje banakiere femer.

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.(i pare dhe i dyte)

Ofrohen

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.(40,000 leke + siguracione)


📍Adresa : Don Bosko

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 02/05/2021 10:50

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 30171