Bliss Coffe Lounge kerkon te punesoje kamarier/e dhe kuzhinier per snack bar Tirana

Oferta Pune 11/04/2021 10:34 Post ID: 30166


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier/e,kuzhinier per snack
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Vasil Shanto
Adresa Rruga Sali Butka, Tirana, Albania - Harta
Lexime 228

 Bliss Coffe Lounge kerkon te punesoje kamarier/  dhe kuzhinier per snack bar

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

⚫Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa : Rruga Sali Butka,pas policise bashkiake

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 02/05/2021 10:32

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 30166