Rumors Caffe kerkon te punesoje banakier Tirana

Oferta Pune 11/04/2021 11:25 Post ID: 30151


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni banakier
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania - Harta
Lexime 135

Rumors Caffe kerkon te punesoje

:-banakier 


Kriteret e punes:


🔸Te kete eksperience te meparshme pune

🔸Te jete i sjellshme dhe i qeshur me stafin dhe klientet

🔸Te jete i shkathet dhe pozitiv


🔴Rumors Caffe ofron kushte te mira pune 

💵Pagesa e kenaqshme

📍Adresa:Rruga Kavajes ngjitur me Ish Samsungun. 


Afati i fundit i aplikimit: 01/05/2021 19:53

Anetari ID: 6231

photo

Njoftimi ID: 30151