Burger Likos kerkon te zgjeroje staf Tirana

Oferta Pune 10/04/2021 20:59 Post ID: 30091


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kasiere,motorrist,mjeshter sufllaqesh
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania - Harta
Lexime 260

 Burger Likos kerkon te zgjeroje staf:

- kasiere

-motorrist 

- mjeshter sufllaqesh

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

Ofrohen

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa : Rruga e Kavajes,Pallati Orion.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !Afati i fundit i aplikimit: 01/05/2021 13:30

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 30091