Pinea Hotel Resort and Spa kerkon te zgjeroje staf Durres

Oferta Pune 10/04/2021 13:05 Post ID: 30082


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Recepsionist/e,banakier/e,nd banakier/e,kamarier/e,nd kamarier/e,sanitare,punonjese lavanaterie,masazhatore
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Durres - Golem/Shkembi Kavajes
Adresa Pishat e buta,Golem - Harta
Lexime 493

 Pinea Hotel Resort and Spa kerkon te zgjeroje staf:

- Recepsionist/e

- Banakier/e

- Nd/banakier/e

- Kamarjer/e -Restoranti/Bari

-Nd/kamarjer/e

-Sanitare Hoteli

-Punonjese Lavanterie

-Masazhatore 

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

Ofrohen

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa : Pishat e buta,Golem

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 01/05/2021 13:14

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 30082