Diamond Coffe Institut kerkon te punesoje sanitare Tirana

Oferta Pune 10/04/2021 11:45 Post ID: 30062


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Sanitare
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Kamez/Paskuqan/Babrru
Adresa Kamez, Albania - Harta
Lexime 107

Diamond Coffee Institut kerkon te punesoje sanitare 

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

⚫Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa :Kamez, Institut.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !


Afati i fundit i aplikimit: 01/05/2021 11:41

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 30062