View Coffe&Bistro kerkon te punesoje kamariere femer Tirana

Oferta Pune 10/04/2021 11:16 Post ID: 30061


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamariere
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Stacioni i Trenit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 96

 View Coffe&Bistro  kerkon te punesoje kamariere  femer

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

⚫Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa :Bulevardi Zogu I ,ngjitur me Univeristetin Shkencat e Natyres.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 30061