Brix Lounge Bar kerkon te punesoje kamariere femer Tirana

Oferta Pune 10/04/2021 16:34 Post ID: 30050


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamariere
Arsimi Gjimnaz
Mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirana - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 84

 Brix Lounge Bar kerkon te punesoje kamariere femer 

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

    - Mosha 20-30 vjece.

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

⚫Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa : Rruga e Elbasanit,ngjitur me degen e thesarit.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !Afati i fundit i aplikimit: 01/05/2021 09:31

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 30050