Piano Bar kerkon te punesoje sanitare Tirana

Oferta Pune 10/04/2021 09:20 Post ID: 30047


Pagesa 30,000 Leke
Pozicioni Sanitare
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Shkolla e Baletit,Tirane - Harta
Lexime 154

 Piano Bar kerkon te punesoje sanitare .

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

⚫Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.(30,000 leke +siguracione)


📍Adresa : Shkolla e Baletit,rruga e Elektrikut.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !Afati i fundit i aplikimit: 01/05/2021 09:17

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 30047