Dua Caffe Shop kerkon te punesoje motorrist Tirana

Oferta Pune 09/04/2021 16:54 Post ID: 30039


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Sanitare
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Qender,9 kateshet - Harta
Lexime 152

 Dua Caffe Shop kerkon te punesoje motorrist.

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   -  Mosha deri 55 vjece.

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

Ofrohen

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa :Qender,9 kateshet.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 30039