Zmart Company eshte ne kerkim te personave te gjuhes Spanjolle dhe Greke. Tirana

Oferta Pune 11/04/2021 23:08 Post ID: 30016


Pagesa 850 Euro
Pozicioni Agjente
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albania - Harta
Lexime 242

Zmart Company, nje kompani suksesi ne Forex dhe experience te gjate ne treg, eshte ne kerkim te personave te gjuhes Spanjolle dhe Greke.

Me experience dhe jo domosdoshmerisht.


โœ… Kandidatet duhet te kene: 

๐Ÿ”ธ Njohuri te mira te gjuhes Spanjolle ose Greke 

๐Ÿ”ธ  Te jene persona energjike

๐Ÿ”ธ Te kene deshire per pune


โœ… Ofrojme:

๐Ÿ”ธ  Trajnime profesionale

๐Ÿ”ธ  Bonuse dhe perqindje shume te larta 

๐Ÿ”ธ  Mundesi rritje ne detyre

๐Ÿ”ธ Kushte pune shume te mira


 ๐Ÿ’ธ Pagesa: Deri ne 850โ‚ฌ per Agjent

Bonus per cdo FTD


Dergoni CV tuaj ne: adresen e e-mailt ose ne nr e cel 


 ๐Ÿ“ Adresa: Sheshi wilson Rruga "Sulejman Delvina"


Afati i fundit i aplikimit: 30/04/2021 14:17

Anetari ID: 6231

photo

Njoftimi ID: 30016