Ali Baba kerkon te punesoje motorrist Tirana

Oferta Pune 09/04/2021 12:11 Post ID: 29983


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Motorrist
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania - Harta
Lexime 113

 Ali Baba kerkon te punesoje motorrist 

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

    - Me motorrin e vet.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

Ofrohen

 ✔️ Kushte te mira pune.


📍Adresa : Rruga e Kavajes, Rruga Myslym Shyri.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !

Afati i fundit i aplikimit: 30/04/2021 12:19

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 29983