Artist Lounge Astir kerkon te zgjeroje staf Tirana

Oferta Pune 09/04/2021 10:32 Post ID: 29957


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Banakier ,barist,kamarier
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Astir,Tirane - Harta
Lexime 153

 Artist Lounge Astir kerkon te zgjeroje staf :

- Banakier

- Barist

- Kamarier

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

Ofrohen

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa : Astir,Tirane.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !

Afati i fundit i aplikimit: 30/04/2021 10:33

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 29957