Friends Coffee Shop kerkon te punesoje kamarier dhe banakiere Tirana

Oferta Pune 08/04/2021 20:09 Post ID: 29945


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier , Banakiere
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga e Dibres, Tirana, Albania - Harta
Lexime 197

Friends Coffee Shop kerkon te punesoje:

-kamarier

-banakiere (femer)


Kriteret e punes:


🔸Te kete eksperience te meparshme pune

🔸Te jete i,e sjellshme dhe i,e qeshur me stafin dhe klientet

🔸Te jete i,e shkathet dhe pozitiv


🔴 Friends Coffee Shop ofron kushte te mira pune.

💵Pagesa e kenaqshme

📍Adresa:Rruga e Dibres, te Farmacia 10 


Afati i fundit i aplikimit: 30/04/2021 20:06

Anetari ID: 6231

photo

Njoftimi ID: 29945