🛎Fast Food Gonis Kerkon Staf🛎 Tirana

Oferta Pune 07/04/2021 22:38 Post ID: 29852


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Specialist fast foodi ,Kamariere
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 145

💥Fast Food Gonis Kerkon te punesoi:
Specialist Fast Foodi
Kamariere (femer)
Kriteret e kandidateve :
📌Te kene eksperienc te mepareshme pune
📌Te jene te sjellshem me stafin dhe klinetin
📌Te jene pozitiv dhe te qeshur ne pune
📌Te jene te gateshem te punoin me turne
💶Fast Food Gonis ofron kushte te mira pune
💶Pagesa te kenaqeshme + Siguracione
📍Adresa : Rruga e Elbasanit Tirane
Per me shume informacion kontaktoni ne numrin e cel☎️Afati i fundit i aplikimit: 29/04/2021 22:43

Anetari ID: 1423

photo

Njoftimi ID: 29852