Terminal Lounge kerkon te punesoje kamarier/e dhe banakier/e Tirana

Oferta Pune 07/04/2021 15:34 Post ID: 29837


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier/e,banakier/e
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Astir,Tirane - Harta
Lexime 170

 Terminal Lounge kerkon te punesoje kamarier/e  dhe banakier/e.

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te shkathet

   - Te jene te gatshem  te punojne ne grup dhe ne turne 1 dhe 2.

⚫Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.(ne baze te eksperiences dhe aftesise se punes)


📍Adresa : Astir.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !Afati i fundit i aplikimit: 29/04/2021 15:32

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 29837