🔹Hotel Majestic kerkon te zgjeroje staf Durres

Oferta Pune 07/04/2021 16:28 Post ID: 29805


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier Bari,kuzhinier i dyte ,kamarier restoranti,picier,Banakier , Ndihmes Banakier/e ,Sanitare , Ndihmes Kuzhiniere ,Pjatalarese
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Durres - Plepa
Adresa Durres-Plepa,SH-4 Durres Albania - Harta
Lexime 355

🔹Hotel Majestic kerkon te zgjeroje staf ne pozIcionet e punes:

- Kamarier Bari

- Kamarier restoranti

- Kuzhinier i dyte

-Picier

- Banakier

-Ndihmes Banakier/e

- Sanitare 

- Ndihmes kuzhiniere

-Pjatalarese 


👉 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

Ofrohen

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa : Durres-Plepa,SH-4 Durres Albania

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 29/04/2021 16:41

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 29805