Smart Home Albania kerkon te punesoje Menaxhere showroom Tirana

Oferta Pune 27/03/2021 17:27 Post ID: 29751


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Menaxhere showroomi
Arsimi Bachelor
Mosha 25-35 Vjece
Qyteti - Zona Tirana - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 110

Smart Home, distributor per Ballkanin i gjigandit boteror Texas Intelligent Systems TIS me rastin e hapjes se showroom te pare e te vetem ne Shqiperi dedikuar home automation dhe hotel hospitality kerkon nje Menaxhere Showroom .

Detyrat

Mirepret , Shoqeron dhe asiston klientet ne showroom me qellim realizimin e shitjes;
Bashkerendon me Inxhinieret apo Magazinen per kerkesat e klientit ;
Pergatit ofertat ne sistem sipas formatit te kompanise dhe ia ve ne dispozicion klienteve apo kolegeve;
Perpilon dokumentat perkates qe shoqerojne daljen e produkteve nga showroom apo magazina;
Pergjigjet ndaj kerkesave qe vijne nga rrjetet sociale;
Miremban dhe kujdeset per gjendjen e produkteve te ekspozuara ne showroom;
Sugjeron dhe ideon pozicionim te produkteve ne showroom ne baze te eksperience se perditshme me klientet.

Kualifikimet

Eksperience pune minimumi 2 vjecare;
Mosha 25-35 Vjec;
Perdorim shume i mire i excel ;
Njohuri dhe perdorim i mire i programit Financa 5 ;
Gjuha angleze e domosdoshme ;
Profili inxhinierik apo ekonomik perben avantazh;
Eksperiencat ne kompani qe lidhen me materialet elektrike, elektronike, teknologjike perbejne avantazh.

Ofrojme:

Page baze plus bonuse mbi shitje te realizuara apo iniciuara.
Vleresim performance cdo 3-6 muaj.
Mundesi per rritje ne detyre.
Mundesi per trajnime tek furnitoret.
Ju lutem dergoni CV tuaj tek : [email protected]


Anetari ID: 6231

photo

Njoftimi ID: 29751