Melug Bistro Restorant kerkon te punesoje ndihmes kuzhinier,kamarier dhe sanitare Tirana

Oferta Pune 12/04/2021 16:16 Post ID: 29723


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni ndihmes kuzhinier, kamarier,sanitare
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga Mihal Duri, Tirana, Albania - Harta
Lexime 214

 Melug Bistro Restorant kerkon te punesoje ndihmes kuzhinier, kamarier  dhe sanitare

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune ne   restorant.

   - Me motorrin e vet.

    -  8 ore pune.

   - Te jene te komunikueshem.

⚫Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa : Rruga Mihal Duri.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !

Afati i fundit i aplikimit: 27/04/2021 15:27

Njoftimi ID: 29723