Mobileri 3 Yjet kerkon te punesoje usta dhe ndihmes Tirana

Oferta Pune 11/04/2021 16:44 Post ID: 29586


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Usta , Ndihmes
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Astir - Harta
Lexime 203

Mobileri 3 Yjet kerkon te punesoje

-usta 

-ndihmes


āœ…Kriteret e punes:

-te kete eksperience te meparshme pune

-te jete i sjellshem me stafin dhe klientin

-te jete pozitiv dhe me integritet ne pune

-te jete ambicioz dhe i perkushtuar


šŸ“Adresa:Tirane, Unaza e re,prane Alfa Bank 


Afati i fundit i aplikimit: 25/04/2021 18:42

Anetari ID: 6231

photo

Njoftimi ID: 29586