Metro Bar Lounge kerkon te punesoje banakiere Tirana

Oferta Pune 08/04/2021 23:06 Post ID: 29581


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni BANAKIERE
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa 21 Dhjetori, Tirana, Albania - Harta
Lexime 106

Metro Bar Lounge kerkon te punesoje:

-banakiere 


Kriteret e punes:


🔸Te kete eksperience te meparshme pune

🔸Te jete e sjellshme dhe e qeshur me stafin dhe klientet

🔸Te jete e shkathet dhe pozitive


🔴Metro Bar Lounge   ofron kushte te mira pune.

💵Pagesa e kenaqshme

📍Adresa:21 Dhjetori 

Afati i fundit i aplikimit: 25/04/2021 23:07

Anetari ID: 6231

photo

Njoftimi ID: 29581