Bar Resto Lounge kerkon Kamarier/e,banakier/e,sanitare,hostessi Tirana

Oferta Pune 13/04/2021 16:31 Post ID: 29548


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier/e,banakier/e,sanitare,hostessi
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 636

🔹 Idete e bukura i bashkohen kuriozitetit te Tiranes


E tille eshte dhe deshira per te realizur nje projekt unik ne formen e nje ambjenti te ri ne zemer te Tiranes.

Misioni,vizioni dhe vendodhja i japin atij nje identitet te vecante.

'Bar Resto Lounge’ eshte i pozicionuar  prane ambasades Amerikane.

Restoranti ,bari dhe shisha lounge me stilin e tyre karakteristik jane mundesuar per nje pervoje te kendshme dhe te paharrueshme per adhuruesit e elegances dhe modernizimit.

Cilesia efikase dhe sherbimi i larmishem jane faktoret kryesor mbi te cilet ndertohet dhe ruhet nje ekuiliber i persosur.

Cdo hapesire  vishet me nje ndjesi te ngrohte dhe bashkohore .

Bashkohu dhe ti me ne mjafton te jesh energjike dhe entuziaste.

👉Bar Resto Lounge kerkon te zgjeroje staf

🔹 Kamarier/e

Mosha mbi 20 vjece

Te jete fleksibel me oraret ,puna me turne

Te kete eksperience pube 

Avantazh gjuhet e huaja anglisht ose italisht

🔹 Banakier/e

Mosha mbi 25 vjec 

Fleksibel me oraret   puna me turne

Me eksperience pune

🔹 Sanitare 

Mosha 25-45 vjece

Me eksperience pune

Puna me turne

🔹 Hostess

Mosha mbi 18 vjece

Kriteri kryesor gjuha angleze

Gjuha e dyte perben avantazh.

📍Adresa : Rruga Elbasanit prane Ambassdes Amerikane.

Afati i fundit i aplikimit: 25/04/2021 15:43

Njoftimi ID: 29548