Godija Hotel & Suites,Velipoje kerkon te zgjeroje staf per sezonin veror Shkoder

Oferta Pune 11/04/2021 21:07 Post ID: 29487


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier,e Banakier Ndihmes banakier Picier Sanitare hoteli Mirmbajtes ambjenti/kopshtar
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Shkoder - Velipoje
Adresa Velipoje, Albania - Harta
Lexime 371

Godija Hotel & Suites kerkon te punesoje:

 - Kamarier/e bar dhe restoranti

 -Banakier/e dhe ndihmese

 - Picier ( furrë druri)

- Sanitare Hoteli

-Mirmbajtes ambjenti/kopshtar


Kriteret e punes:

🔸Te kene eksperience te meparshme pune

🔸Te zoterojne nje gjuhe te huaj 

🔸Te kene perkushtim ndaj ambientit te punes dhe klientit

🔸Fleksibilitet oraresh 

🔴Godija Hotel & Suites ofron:

💵  Paga e kënaqëshme

🏠 Ushqimi dhe akomodimi i siguruar


Per me shume informacion  kontaktoni ne numrat e meposhtem 

Dergoni CV-ne tuaj ne adresen e email

Afati i fundit i aplikimit: 24/04/2021 17:48

Anetari ID: 6231

photo

Njoftimi ID: 29487