📣 Fish Restorant And Shop Varkat Kerkon Kamarier, Sanitare dhe Motorrist⛵ ⛵ Tirana

Oferta Pune 08/04/2021 11:47 Post ID: 29424


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier/ Sanitare
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga Petro Marko, Tirana, Albania - Harta
Lexime 187

⛵ Fish Restorant And Shop "Varkat" hap vende te lira puna ne pozicionet:

◻️ Kamarier ( Per restorantin)

◽️Motorrist

◻️ Sanitare 

👉🏻Ofrohet:

◻️Page baze shume e mire.

◻️Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites.

◻️Kontrate te rregullt pune sipas legjislacionit ne fuqi.

👉🏻Kerkohet: 

◻️Eksperience e mepareshme pune. 

◻️Etike ne pune, aftesi komunikuese dhe bashkepunuese.


📍Adresa: Rruga Petro Marko, Tirane.

📲📞 Per cdo informacion na konaktoni ne numrin e telefonit.

✅Ju mirepresim, te beheni pjese e jona! 


Anetari ID: 3616

photo

Njoftimi ID: 29424