Pasticeri Arbi kerkon te punesoje shitese Tirana

Oferta Pune 07/04/2021 09:32 Post ID: 29408


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Shitese
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Selvia,Kompleksi Halili - Harta
Lexime 448

 Pasticeri Arbi kerkon te punesoje shitese

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

Ofrohen

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa : Selvia,Kompleksi Halili.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !Afati i fundit i aplikimit: 24/04/2021 11:30

Njoftimi ID: 29408