🔈 Kerkohen Agjente Retention dhe Sales, Forex Italisht Tirana

Oferta Pune 11/04/2021 20:53 Post ID: 29403


Pagesa 700 Euro
Pozicioni Agjente retention dhe sales
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 1044

 🔈 Kerkohen Agjente Retention dhe Sales, Forex Italisht

Royal Trade kerkon Agjente Retention dhe Sales, Forex Italisht me eksperience.

🔹Ofrohen :

 - Retention: Paga baze 700 Euro neto + % te larta.

- Sales: Paga baze 500 Euro neto + 120 Euro per cdo FTD.

- Lead registrati.

- Bonuse ditore dhe mujore shume te kenaqshme.

 - Ambjent pune luksoz dhe komod.

- Staf shume mikeprites.


👉Cfare kerkojme:

 - Eksperience minimale 6 muaj ne forex tek pozicioni i punes : retention agent.

- Gjuhen italiane te shkelqyer.

- Tek ne do te keni trajnime te vazhdueshme dhe mundesi rritje ne karriere.

Kontakt:
E-mail: [email protected]
Facebook: Royal Trade
Instagram: Royaltradeal

Afati i fundit i aplikimit: 24/04/2021 15:24

Njoftimi ID: 29403