Kompleksi Dine kerkon te zgjeroje staf. Tirana

Oferta Pune 12/04/2021 19:34 Post ID: 29193


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Banakier,kamariere,kamarier,sanitare,motorrist
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania - Harta
Lexime 427

 Kompleksi Dine kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes :

-Banakier( pagesa 35,000 leke , 8.5 ore pune)

- Kamarier(pagesa 22,000 leke ,8.5 ore pune)

- Kamariere ( pagesa 25,000 leke ,8.5 ore pune)

- Sanitare.(pagesa 28,000 leke , orari i punes 06:00 - 15:00)

 -Motorrist.

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa : Rruga Xhanfize Keko.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 22/04/2021 11:04

Njoftimi ID: 29193